Головна сторінкаНОВИНИ
23.08.2016 Андрій Рева: Підписання Генеральної угоди - це приклад того як можна розв'язувати найскладніші соціально-економічні питання

Сьогодні у Клубі Кабінет Міністрів України відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні. Свої підписи під документом поставили Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, перший заступник Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко. далi...»

23.08.2016 Вітання Міністра соціальної політики Андрія Реви з Днем незалежності України

Шановні друзі, прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності - Днем незалежності України! далi...»

23.08.2016 До Дня незалежності Трастовий фонд НАТО передав медико-соціальному центру ветеранів війни реабілітаційне обладнання

22 серпня в рамках заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України представники Трастового фонду НАТО передали Українському державному медико-соціальному центру ветеранів війни, що на Київщині, найсучасніше реабілітаційне обладнання. далi...»

23.08.2016 Фінішує ветеранський велопробіг з нагоди 25-річчя Незалежності України

Розпочатий 16 серпня з м. Ужгорода ветеранський велопробіг, присвячений 25-ій річниці Незалежності України, виходить на фінішну пряму. Ветеранський велопробіг урочисто завершиться 24 серпня - у день Незалежності України, біля Меморіального комплексу пам'яті воїнів України, полеглих в Афганістані (вул. Лаврська, 27) об 11.00. далi...»

23.08.2016 Відбулося впровадження в дослідну експлуатацію Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб

22 серпня 2016 року впроваджено в дослідну експлуатацію Єдину інформаційну базу даних про ВПО в рамках проекту "Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні", створеного за фінансової підтримки Європейського Союзу. далi...»

22.08.2016 Робоча поїздка Міністра соціальної політики Андрія Реви до Харкова

25-26 серпня 2016 року відбудеться робоча поїздка делегації Міністерства соціальної політики на чолі з Міністром Андрієм Ревою до міста Харкова з метою ознайомлення з роботою міського центру адміністративних послуг та ходом підготовки обласного центру, як одного з п’яти учасників загальнодержавного пілотного проекту, до впровадження вінницького досвіду у сфері надання послуг соціального характеру - «Прозорий офіс». далi...»

22.08.2016 Обліковано 1 705 463 переселенця, - Мінсоцполітики

Станом на 18 серпня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 705 463 переселенця або 1 380 414 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

22.08.2016 Андрій Рева: Ті, хто працюють у тіньовому секторі економіки, не можуть отримувати субсидію більшу, ніж ті, хто декларує дохід офіційно

Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування та сплати податків. У такий спосіб держава бореться з тіньовою економікою та прихованою зайнятістю, заявляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева. далi...»

19.08.2016 Мінсоцполітики долучиться до модифікації досліджень з моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами

Сьогодні заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін та представники Мінсоцполітики зустрілися з Манфредом Профазі – головою представництва Міжнародної організації з міграції (далі МОМ) в Україні. далi...»

19.08.2016 Вже наступного тижня відбудеться впровадження в дослідну експлуатацію Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб

Про це сьогодні повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на зустрічі з Манфредом Профазі – головою представництва Міжнародної організації з міграції (далі – МОМ) в Україні. В ході зустрічі були обговорені результати та плани подальшої співпраці з МОМ в рамках проектів, спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО). далi...»

18.08.2016 Закиди громадської організації Міністерству соцполітики у вибірковому підході та блокуванні руху гуманітарного вантажу (автомобілів) до зони АТО абсолютно безпідставні.

Останнім часом засоби масової інформації частіше стали повідомляти про дефіцит автомобілів у зоні бойових дій. За отриманою інформацією Місоцполітики від Міністерства оборони України не всі рухомі технічні засоби, що були визнані гуманітарним вантажем з-за кордону і призначались саме для зони АТО, туди потрапили. Наразі два згадані Міністерства проводять ретельну перевірку проходження автомобілів, починаючи від митниці, пунктом призначення котрих зазначена зона бойових дій на сході країни. До АТО в цьому році потрапило 152 "гуманітарних" автомобілі. далi...»

18.08.2016 Інструкції про порядок заповнення документів для призначення житлової субсидії

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії далi...»

Повідомлення

Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 25 липня 2016 року »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »