Головна сторінкаНОВИНИ
25.08.2016 Уряд вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Уряд своєю постановою вніс зміни до пункту 8 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”. далi...»

25.08.2016 В ході робочої поїздки Андрій Рева обговорив з мером Харкова план створення «Прозорого офісу»

Сьогодні Міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова зустрівся з мером міста Геннадієм Кернесом. далi...»

25.08.2016 Триває завершальний етап реалізації Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив план заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року. далi...»

25.08.2016 Уряд затвердив порядок обслуговування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

Як відомо, Бюджетним кодексом України передбачено казначейське обслуговування коштів фондів соціального страхування в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. далi...»

25.08.2016 Уряд затвердив збалансований та бездефіцитний бюджет Фонду соціального страхування України на 2016 рік

Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив збалансований та бездефіцитний бюджет Фонду соціального страхування України на 2016 рік. далi...»

25.08.2016 Уряд врегулював питання розрахунку та повернення до бюджету сум невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого та індивідуального опалення

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 серпня 2016 року прийняв постанову „Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”. далi...»

23.08.2016 Андрій Рева: Підписання Генеральної угоди - це приклад того як можна розв'язувати найскладніші соціально-економічні питання

Сьогодні у Клубі Кабінет Міністрів України відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні. Свої підписи під документом поставили Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, перший заступник Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко. далi...»

23.08.2016 Вітання Міністра соціальної політики Андрія Реви з Днем незалежності України

Шановні друзі, прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності - Днем незалежності України! далi...»

23.08.2016 До Дня незалежності Трастовий фонд НАТО передав медико-соціальному центру ветеранів війни реабілітаційне обладнання

22 серпня в рамках заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України представники Трастового фонду НАТО передали Українському державному медико-соціальному центру ветеранів війни, що на Київщині, найсучасніше реабілітаційне обладнання. далi...»

23.08.2016 Фінішує ветеранський велопробіг з нагоди 25-річчя Незалежності України

Розпочатий 16 серпня з м. Ужгорода ветеранський велопробіг, присвячений 25-ій річниці Незалежності України, виходить на фінішну пряму. Ветеранський велопробіг урочисто завершиться 24 серпня - у день Незалежності України, біля Меморіального комплексу пам'яті воїнів України, полеглих в Афганістані (вул. Лаврська, 27) об 11.00. далi...»

23.08.2016 Відбулося впровадження в дослідну експлуатацію Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб

22 серпня 2016 року впроваджено в дослідну експлуатацію Єдину інформаційну базу даних про ВПО в рамках проекту "Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні", створеного за фінансової підтримки Європейського Союзу. далi...»

22.08.2016 У Мінсоцполітики обговорили співпрацю з НАТО у сфері медичної, психологічної реабілітації та адаптації українських військовослужбовців

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко зустрівся з керівником проектів Трастових фондів НАТО Фредеріком Пежо. далi...»

Повідомлення

Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 25 липня 2016 року »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »