Головна сторінкаНОВИНИ
27.09.2016 Андрій Рева: Законопроект про монетизацію пільг розраховуємо внести до ВР до кінця року

Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив на зустрічі із журналістами регіональних ЗМІ. Законопроект стосується монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. "Такий законопроект Міністерством соціальної політики розроблено, і після того, як він буде схвалений Кабінетом міністрів України, його буде подано на розгляд Верховної Ради України, ми сподіваємося це станеться до кінця поточного року, - зазначив Міністр. далi...»

26.09.2016 Андрій Рева: Гроші ходять за людиною - принципово новий підхід Уряду в реалізації програм з допомоги громадянам

"Нова соціальна політика Уряду" - під такою назвою пройшла зустріч у Кабінеті Міністрів з представниками регіональних ЗМІ. А розпочав тематичну розмову із медійниками Прем'єр - Міністр України Володимир Гройсман. Детально ж про нові підходи Уряду саме до соціального захисту населення розповів Міністр соціальної політики Андрій Рева. далi...»

26.09.2016 Обліковано 1 701 571 переселенець, - Мінсоцполітики

Станом на 26 вересня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 701 571 переселенець або 1 378 033 сім'ї з Донбасу і Криму. далi...»

23.09.2016 Субсидія без "прописки" можлива на підставі договору оренди житла

Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної "прописки", мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі. Про це заявляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева. За його словами, безповоротна допомога Уряду у сплаті житлово-комунальних послуг - субсидія - оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги. далi...»

23.09.2016 Мінсоцполітики: Затверджено Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Мінсоцполітики розробило цей проект акта з метою врегулювання питань забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які є внутрішньо переміщеними. далi...»

23.09.2016 Колегія Мінсоцполітики: без популізму - зроблене проаналізували, завдання поставили

"Про реформування системи соціального захисту населення у 2016 та 2017 роках" говорили широким колом фахівців соціального захисту, керівників галузевих обласних та міських департаментів країни на колегії Міністерства соціальної політики України. Головував на заході Міністр Андрій Рева. Загальна складна економічна ситуація в Україні мала негативний вплив на рівень життя та соціальний стан значної частини громадян країни. далi...»

23.09.2016 Уряд схвалив проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток"

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток". Як наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, представляючи проект акта на засіданні Уряду, документ спрямований на врегулювання питань своєчасного та цільового використання працівниками щорічних відпусток, додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, надання додаткових відпусток у зв'язку з навчанням тощо. далi...»

22.09.2016 У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб субсидію не скасовують, а перераховують

Суттєвих змін в системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов'язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім'ї, діє в Україні з лютого 2015 року. Постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства, наголошують в Мінсоцполітики. далi...»

22.09.2016 У Міністерстві соціальної політики відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

15 вересня проведене засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики. Його учасники розглянули питання про визнання вантажів гуманітарною допомогою та ухвалили відповідні рішення. Всього було розглянуто 125 звернень далi...»

21.09.2016 Роз'яснення Мінсоцполітики щодо визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 ,,Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" (далі - постанова № 461) та у зв'язку з численними зверненнями підприємств і організацій, а також працівників, професії та посади яких були передбачені у списках № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 36 далi...»

21.09.2016 Андрій Рева: У нас є приводи для оптимізму

Візит Міністра соціальної політики України до Миколаєва був пов’язаний із участю в розширеному засіданні колегії Миколаївської обласної державної адміністрації, що була присвячена питанням готовності паливно–енергетичного комплексу, об’єктів житлово–комунального господарства та соціальної сфери регіону до роботи в осінньо–зимовий період 2016-2017 рр. Зокрема, на колегії аналізувалася ситуація у тепловій енергетиці, також було приділено достатньо уваги обговоренню субсидіювання населення області в новому опалювальному сезоні. далi...»

21.09.2016 22 вересня відбудеться засідання колегії Мінсоцполітики

22 вересня 2016 року під головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви відбудеться засідання колегії Мінсоцполітики. Розглядатимуться питання: „Про реформування системи соціального захисту населення у 2016-му та 2017 роках”; „Про зміни у нормативно-правовій базі з питань призначення житлових субсидій, стан готовності органів соціального захисту населення до призначення та перерахунку житлових субсидій на опалювальний період” та інші. далi...»

Анонси

28 вересня об 11.00 відбудеться презентація і обговорення проекту "Порядку психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО та деяких інших категорій населення" »

Повідомлення

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Державна допомога особам, депортованим за національною ознакою »
Потреби у гуманітарній допомозі  »
Питання - відповіді щодо внутрішньо переміщених осіб »