Головна сторінкаНОВИНИ
28.07.2016 Андрій Рева: Шістсот тисяч, так званих, пенсіонерів-переселенців до нас лінію розмежування не перетинали, а гроші Україна їм виплачувала

Нарада з питань забезпечення організації доставки коштів для здійснення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам за їх фактичним місцем перебування, що пройшла в Міністерстві соціальної політики, дійшла висновку про необхідність вносити додаткові зміни до постанови №637 Кабінету Міністрів України. Нагадаємо, ця постанова була прийнята Урядом 8 червня 2016 року, вона врегульовує питання призначень і контролю за виплатами соціальної допомоги. далi...»

28.07.2016 Україна звертається до ОБСЄ зробити все можливе для забезпечення доступу до місць незаконного утримання громадян на тимчасово окупованій території

Про це зазначила директор Департаменту сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Мінсоцполітики Наталка Федорович на конференції "Протидія насильству щодо жінок в регіоні ОБСЄ", яка відбулась у м. Відні. Протидія насильству щодо жінок та дівчат є важливим напрямом діяльності ОБСЄ, оскільки це є одним з найбільш серйозних і широко поширених порушень прав людини та однією з головних перешкод на шляху їхньої участі в усіх сферах життя. далi...»

27.07.2016 Мінсоцполітики вдосконалюватиме систему надання соціальних послуг для жителів Черкас

Міністр соціальної політики Андрій Рева підтримав ініціативу мера Черкас Анатолія Бондаренка долучити місто до пілотного проекту "Прозорий офіс" за прикладом Вінниці, який Міністерство соціальної політики реалізовує спільно зі Світовим банком. далi...»

27.07.2016 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.07.2016 №545 -р

Про звільнення Ярошенка В. С. з посади заступника Міністра соціальної політики України далi...»

27.07.2016 Щирі вітання колезі та соціальному партнеру Володимиру Тьоткіну з Днем народження!

Трудовий колектив Мінсоцполітики вітає Тьоткіна Володимира Івановича, Голову Профспілки працівників соціальної сфери України з ювілеєм! далi...»

27.07.2016 АНОНС. Акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

В умовах збройного конфлікту, ризик торгівлі людьми та сучасного рабства зріс майже удвічі. До групи ризику потрапляють діти із зони конфлікту - їх можуть незаконно примусити до бойових дій. Жінки, мають високі ризики потрапити до сексуальної експлуатації. Також під загрозою переселенці, які шукають роботу та згодні на нелегальне працевлаштування. далi...»

27.07.2016 Андрій Рева: Мешканці окупованих українських територій опинились у правовому вакуумі і фактично стали заручниками окупантів

Наслідки конфлікту на Сході країни, зокрема, проблеми як внутрішньо переміщених осіб, так і тих громадян України, котрі залишились на окупованій бойовиками території, стали темою зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Австрійської Республіки в Україні пані Герміни Поппеллер з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою. далi...»

27.07.2016 В Мінсоцполітики відбулось засідання робочої Комісії з підготовки нового Колективного договору

26.07.2016 у Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра - керівника апарату Віктора Іванкевича відбулось засідання робочої Комісії з підготовки проекту нового Колективного договору Міністерства. У зазначеному заході взяли участь Голова об'єднаного профкому первинної профспілкової організації Об'єднана профспілка працівників соціальної сфери Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості (Центрального апарату), ДП "Технік" Володимир Ступак, представники Профкому та структурних підрозділів Мінсоцполітики. далi...»

26.07.2016 Андрій Рева: Міністерство повинно створити спеціальну програму допомоги органам соціального захисту Донецької та Луганської областей

Обставини, що склалися внаслідок проведення антитерористичної операції, викликали як велику кількість внутрішньо переміщених осіб, так і евакуацію державних установ, котрі потрібно облаштувати, переформатувати, налаштувати на зовсім інші умови роботи. І все це потребує спеціальної уваги з боку центральних органів виконавчої влади. далi...»

26.07.2016 У проекті Трудового кодексу України не передбачено збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень

Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України (далі-Проект ТК), яка потребує спростування. Зокрема зазначається, що положеннями цього законопроекту передбачається збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень у порівняні з нормами чинного Кодексу законів про працю України. далi...»

26.07.2016 Пряма лінія: задай питання Міністру соціальної політики

Сьогодні з 15:00 до 16:00 Міністр соціальної політики Андрій Рева відповість на запитання в форматі прямої телефонної лінії далi...»

25.07.2016 Андрій Рева: Сьогодні кожна п'ята дитина народжується поза шлюбом - батьки просто його не реєструють

Допомога, що надається при народженні дитини, складає приблизно 40 тисяч гривень. Це - на три роки. Можна дискутувати, чи це достатньо, чи ні, але такі можливості бюджету. Раніше, коли за першу дитину платили 25 тисяч гривень, за другу - 50, за третю - 75, був перекіс у соціальному плані далi...»

Повідомлення

Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 25 липня 2016 року »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »